2.9.2017

Pro firmy

Společnost WELDMISTERS INTERNATIONAL s.r.o. vznikla v roce 2013. Specializuje se na personální poradenství, recruiting a outsourcing služeb. Jakožto registrovaná personální agentura, poskytujeme služby personálního marketingu, od poradenství, inzerce, preselekce, pohovorování, testování po nábor pracovníků. 

Personální služby a poradenství je naší vášní. Našimi klienty jsme velmi kladně hodnoceni pro náš proklientský přístup, ceny i inovace.

 Rozhovor o našich službách uveřejněný na www.managementtv.cz:

    Jsem garantem této sekce

Neváhejte se na mne obrátit.

    e-mail: lubos.harant@weldmister.cz
    tel.: +420 603 118 200

NAŠE POSLÁNÍ A POSKYTOVANÉ SLUŽBY

Správný člověk na správném místě ve správný čas profesionálně a s radostí.

RECRUITMENT

V náboru zaměstnanců se specializujeme na IT pozice, pozice ve financích se zvláštním zaměřením na účetní, střední management, ale máme specializované konzultanty i na zdravotní personál. Díky našim partnerům v zahraničí jsme schopni vyhledávat odborníky i ze zahraničí.

Nábor zaměstnanců představuje pro každou firmu nemalou zátěž a vybrat vhodného zaměstnance není jednoduché.

Nejde jen o splnění kvalifikačních předpokladů, ale potencionální zaměstnanec musí svou osobností, výkonností, svými potřebami a ideálně i zájmy pasovat do vaší společnosti, do vaší firemní kultury.

Jsou pozice, na které se hlásí desítky uchazečů a vy trávíte spoustu času pročítáním CV a odpověďmi uchazečům. což  teprve když se pak vybraný kandidát nedostaví na schůzku. Naopak jsou pozice, kde sehnat kvalifikačně odpovídajícího kandidáta je nadlidský úkol a už nevíte kde byste inzerovali a koho oslovili.

Obě situace jsou v náboru běžné a obě jsou velmi nepříjemné pro efektivitu vaší práce. 

Řešení je přitom ale velmi jednoduché. Přenechte tuto práci nám.

Platíte jen za kandidáta, který vám bude vyhovovat a nastoupí do zaměstnání a to vše s garancí, že u vás i vydrží.

Základem úspěšné spolupráce je, že naši konzultanti pochopí vaše potřeby a „navnímají“ vaši firemní kulturu. Naším cílem není kvantita dodaných kandidátů, ale kvalita.

EXECUTIVE SEARCH

Nejen vyšší management, ale i specializované pozice vyžadují specializovaný přístup. Nejde o to najít zaměstnance, ale najít dílek do skládačky, který přesně zapadne do vaší firemní kultury, který svými znalostmi, zkušenostmi a výkonností splní vaše očekávání a sám naplní a rozvine svůj potenciál.

Obsadit pozici finančního ředitele, nebo jinou exekutivní pozici vyžaduje zcela jiný přístup a metody recruitmentu nestačí.

Hledání lidí na klíčové pozice pro další rozvoj firmy, nebo restrukturalizaci firmy vyžaduje  vytipování správných kandidátů, soukromý přístup v jejich oslovení, proces motivace, následně pohovory často doplněné assessment centrem a dalšímy testy vybraných uchazečů.

Správný kandidát musí mít kromě odborných znalostí a prokazetelné praxe i osobnost, která je vhodná do vaší společnosti.

Executive search vyžaduje specialisty, kteří na sebe mají navázánu řadu kandidátů na vámi hledanou pozici, nebo je umí efektivně a privátně oslovit. 

Důvěrnost je v tomto procesu klíčová ať již pro stranu zadavatele, tak pro samotného kandidáta.

V poslední době se headhunting používá mnohem více než na pozice vyššího managementu, na pozice specialistů, kteří mají klíčové znalosti na trhu, ať již technologií, postupů, nebo tvorby.

Využíváme našich letitých kontaktů a znalostí a spolupracujeme se špičkovými headhuntery v oblasti managementu, IT i financí.

OUTSOURCING

Náš outsourcing je zaměřen na outsourcing náborového procesu (RPO) a outsourcing obchodu/prodeje hlavně v B2B segmentu. Vycházíme z analýzy aktuálního stavu, identifikujeme cílové skupiny, vytvoříme spolu s vámi strategii, nastavíme komunikaci, procesy a sestavíme fungující tým na míru

Outsourcing patří k velmi oblíbeným nástrojům pro snížení nákladů jak na vlastní personál a s tím spojený proces náboru, rozvoje, zaškolování a dalších personálních nákladů, tak i nákladů spojených s provozem.

Naše společnost se zaměřuje na dvě hlavní kategorie outsourcingu a to outsourcing náborového procesu (Recruitment Process Outsourcing) a outsourcing obchodu.

V rámci RPO zajišťujeme tým konzultantů, kteří obhospodařují buď komplexně nábor vašich zaměstnanců, nebo zajišťují nábor na konkrétní pozice, např. helpdesk, callcentrum, technici, atd. Pomocí RPO se vaše HR oddělení může více soustředit na vlastní agendu a efektivněji využívat své kapacity, zvláště u pozic, kde je vysoká fluktuace, či specializované hledání.

Naši lidé jsou součástí vašeho týmu, dle potřeby využívají vaše, či naše prostory, techniku a procesy. Výstupy jsou měřitelné a zodpovídáme za ně.

Pokud Vám správně nefunguje obchodní síť, nebo máte vysokou fluktuaci obchodníků a nemáte kapacity stále řešit nábor, je zde řešení. Řešením může být jen změna strategie, cílové skupiny, motivace a nebo kompletní outsourcing obchodu. Můžete pod naše řízení převést i Váš stávající obchodní tým, nebo si nechat postavit nový tým. My Vám ručíme za výsledky na základě smlouvy o spolupráci, nebo o dílo. Chtějte výsledky!

Outsourcing obchodu v našem podání znamená analýzu současného stavu, definice stávajících a nových cílových skupin, definice kanálů prodeje, sestavení vhodného týmu dle analýzy, jejich příprava, zaškolení a nastavení systému měření výsledků a reportování.

 

PORADENSTVÍ

Zajišťujeme jak personální poradenství, tak poradenství s nastavením obchodu od prodejní strategie, identifikace cílové skupiny, zefektivnění prodeje, po nastavení marketingu. Využíváme jak našich dlouholetých zkušeností, tak spolupracujících špičkových externích spolupracovníků.

Pokud přemýšlíte jak zlepšit výkon vaší firmy, procesy, firemní kulturu, motivaci vašich lidí, nefunguje vám obchodní síť, marketing, nebo nábor, jsme tu právě pro vás.

Využíváme našich letitých zkušeností s řízeních obchodu, nastavováním obchodní a personální strategie, řízením náboru, financí a služeb.

Analýzou zjistíme aktuální stav i vaši vizi a cíl. Důležité je otevřeně probrat, co trápí vaši společnost, v čem se potřebujete zlepšit, kde vidíte nedostatky. 

Pokud si s vašimi problémy neporadíme sami, najdeme a najmeme pro vás nejlepší odborníky na trhu!

V rámci řešení organizujeme i školení vašich zaměstnanců, koučink a testování. 

Požádejte nás o nezávaznou konzultaci.