personální agentura
WELDMISTERS INTERNATIONAL

o nás


Společnost WELDMISTERS INTERNATIONAL s.r.o. vznikla v roce 2013. Specializuje se na personální poradenství, recruiting a outsourcing služeb. Jakožto registrovaná personální agentura, poskytujeme služby personálního marketingu, od poradenství, inzerce, preselekce, pohovorování, testování po nábor pracovníků.

Pro zájemce z řad veřejnosti zajišťujeme i zprostředkování zaměstnání v zahraničí. Součástí služby je asistence při zajišťování dopravy, vyřízení potřebných dokumentů.
Go to RECRUITMENT

RECRUITMENT

V náboru zaměstnanců se specializujeme na IT pozice, pozice ve financích se zvláštním zaměřením na účetní, střední management, ale máme specializované konzultanty i na zdravotní personál. Díky našim partnerům v zahraničí jsme schopni vyhledávat odborníky i ze zahraničí.

Go to EXECUTIVE SEARCH

EXECUTIVE SEARCH

Nejen vyšší management, ale i specializované pozice vyžadují specializovaný přístup. Nejde o to najít zaměstnance, ale najít dílek do skládačky, který přesně zapadne do vaší firemní kultury, který svými znalostmi, zkušenostmi a výkonností splní vaše očekávání a sám naplní a rozvine svůj potenciál.

Go to OUTSOURCING

OUTSOURCING

Náš outsourcing je zaměřen na outsourcing náborového procesu (RPO) a outsourcing obchodu/prodeje hlavně v B2B segmentu. Vycházíme z analýzy aktuálního stavu, identifikujeme cílové skupiny, vytvoříme spolu s vámi strategii, nastavíme komunikaci, procesy a sestavíme fungující tým na míru.

Go to PORADENSTVÍ

PORADENSTVÍ

Zajišťujeme jak personální poradenství, tak poradenství s nastavením obchodu od prodejní strategie, identifikace cílové skupiny, zefektivnění prodeje, po nastavení marketingu. Využíváme jak našich dlouholetých zkušeností, tak spolupracujících špičkových externích spolupracovníků.

Hledáte-li zajímavé zaměstnání, nebo máte-li zájem o naše služby personální agentury, neváhejte nás kontaktovat.

Informace o zpracování, ochraně osobních údajů a mlčenlivosti

naše poslání

Správný člověk na správném místě ve správný čas profesionálně a s radostí.
ROZLOŽENÍ
NAŠICH SLUŽEB
  • je naší hlavní činností

  • nás velmi baví

  • přináší výsledky a úsporu našim klientům

  • vystihuje naše poslání

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Ing. Jakub Veselý

CEO, Finanční ředitel
Jakub je strážcem financí a garantem vyhledávání finančních odborníků. Zkušenosti získal ze svého pracovního působení v Torontu, Londýně, Petrohradu či Kuala Lumpuru.

Ing. Luboš Harant

Obchodní a HR ředitel
Luboš bdí nad procesy a rozvojem. Luboš miluje obchod a strategii. Zkušenosti získal mnohaletým vedením obchodu, podnikáním a svým působením v největší personální agentuře v ČR.

Rezervujte si nezávazné setkání.
Rádi se Vám představíme a dozvíme se více o Vás.